Under Armour Storm – ani bouře vás nezastaví

03. 10. 2018

S příchodem podzimu přichází také chladnější počasí a mnohem častější srážky. Pokud se chcete udržet v suchu a teple, měli byste vybírat funkční oblečení z materiálů poskytujících ochranu jak vůči vodě, tak proti větru s dostatečnou odolností. Takové materiály nabízí například kolekce Storm značky Under Armour. Jedná se o systém vrstvení speciálních materiálů, díky nimž vzniká efektivní ochrana proti vodě i větru, která vás udrží v pohodlí i v náročných horských podmínkách.

Vítr, déšť, plískanice nebo třeba sníh – nezáleží na tom, jaké počasí vás venku zastihne, sofistikovaný systém materiálů a inovativní technologie se budou starat o vaše pohodlí a vy se můžete soustředit jen na svůj výkon.

Braňte se živlům efektivně – vyberte si tu správnou ochranu pro váš trénink

Kolekce Under Armour Storm nabízí tříúrovňový sytém – Storm1, Storm 2 a Storm 3.

Kategorie Storm 1 se vyznačuje odolností vůči vodě, ale přitom si zachovává dostatečnou prodyšnost, takže jste drženi v suchu. Materiál je navíc velmi příjemný a umožňuje dostatečnou flexibilitu pohybu. Do této kategorie spadají mikiny a tepláky z řady Under Armour Storm a jsou vhodné pro mírný déšť.

Kategorie Storm 2 je vhodná pro náročnější podmínky, než Storm 1. Poskytuje vyšší odolnost proti vodě a navíc je doplněna o technologii ochrany před větrem. Díky tomu ji skvěle využijete ve větrných i deštivých podmínkách zejména na horách. Stejně jako u předchozí kategorie, i zde se dbá na dostatečnou prodyšnost všech použitých materiálů, aby byl zajištěn efektivní odvod potu od těla. Technologií Under Armour Storm 2 jsou vybaveny bundy, které by měly tvořit svrchní vrstvu vašeho funkčního oblečení. Ideální je pak doplnit ho o kvalitní prádlo, které odvede pot přímo od pokožky a triko s dlouhým rukávem, případně funkční mikinu, která vám pomůže s termoregulací.

Kategorie Storm 3 je určena pro zimní sporty a velmi chladné počasí, tudíž je vyrobena z teplejších materiálů, které vás ochrání nejen před vodou a větrem, ale také před chladem. Vyrážíte-li tedy na lyžařskou dovolenou, nebo na zimní výšlap, rozhodně volte nejvyšší ochranu před nepřízní počasí, kterou vám poskytne UA Storm 3.

Sledujte nás