Trénujte v pohodlí i během horkého léta. Under Amour přichází s novinkou Coolswitch – inovativní technologií aktivovanou vašim potem

21. 07. 2018

Trénujte v pohodlí i během horkého léta. Under Amour přichází s novinkou Coolswitch – inovativní technologií aktivovanou vašim potem.
S příchodem léta a rostoucími teplotami značně stoupá tlak, který je vyvíjen na náš organismus a v případě sportovců to platí dvojnásob. Během tréninku dochází k vyšší dehydrataci, z těla jsou odplavovány soli a důležité minerály, ale může docházet také k změnám ve fungování kardiovaskulárního systému nebo komplikovanějšímu dýchání. Dehydratace organismu má pak za následek snížení výkonu v tréninku, nižší svalovou sílu a v extrémních případech může dojít i ke snížení krevního tlaku a mdlobám v důsledku masivní ztráty tekutin a vysoké zátěže.

Zůstaň „cool“ i v těch nejvyšších teplotách

Problém dehydratace a ztráty minerálů se dá vyřešit jednoduše zvýšeným pitným režimem a zařazením suplementů s vyšším obsahem minerálů (ideálně hypotonické iontové nápoje, díky nimž rychle doplníte ztracenou vodu a stejně tak minerály), ovšem je třeba dbát také na správný výběr funkčního oblečení, které vám pomůže odvádět pot od těla a zajistí tak co nejlepší termoregulaci.

Abyste se i v těch nejnáročnějších tepelných podmínkách cítili pohodlně, Under Armour pro vás připravil novinku v podobě nové kolekce vybavené technologií Coolswitch. Tato technologie je založená na chemické reakci vašeho potu s tkaninou, která je vybavena unikátním povlakem nacházejícím se na vnitřní straně oblečení. Ihned po tom, co se začnete během svého tréninku potit, Coolswitch začíná fungovat a zajišťuje co nejefektivnější ochlazení vaší pokožky a celého těla.

Výhody oblečení s technologií Coolswitch:

  • Nejefektivnější odvod potu od pokožky
  • Pocit pohodlí při tréninku i v extrémních podmínkách (testováno)
  • Zabraňuje přehřátí organismu
  • Díky kompresnímu provedení chrání svaly
  • V kombinaci s technologií Anti-Odor zabraňuje vzniku zápachu

Sledujte nás