Trénujte jako Joshua s novou kolekcí bot od Under Armour Charged Ultimate TR 2.0

13. 07. 2018

Specifikace Charged Ultimate 2.0

Na tréninkovou boty jsou kladeny vysoké nároky a správná fixace nohy je jedním z nich. Jaká je specifikace Charged Ultimate 2.0 a jakou poskytuje podporu?

Horní část boty je vyrobená z lehké, ale extrémně odolné syntetické síťoviny. V přední části boty je vrstva TPU, která zajišťuje optimální stabilitu a správnou fixaci chodidla a dělá botu ještě robustnější. Zvýšená pozornost byla při vývoji Charged Ultimate TR 2.0 věnována také jazyku boty, který zajišťuje efektivní podporu střední části nártu. Stejná funkce pak byla potřeba pro oblast paty, která je fixována výztuhou. Je tedy zřejmé, že Charged Ultimate TR 2.0 nabízí plnou a efektivní podporu pro všechny oblasti nohy.

Důležitá je také schopnost tlumení nárazů při sportu. Optimální tlumení je u této boty zajišťováno dvěma prvky. Prvním z nich je 4D vložka Foam®, která se přizpůsobuje tvaru nohy, aby byla noha optimálně fixována, a poskytuje chodidlu pohodlí. Druhým tlumícím prvkem je mezipodešev Charged Cushioning®. Kromě tlumení nabízí tyto dva prvky také výborný kontakt s podlahou a skvělou stabilitu, což je ideální pro trénink výbušnosti.

Spodní část boty ChargedUltimate TR 2.0 je tvořena gumovou podrážkou, která poskytuje optimální podporu, dlouhou trakci a výbornou životnost. Pro potřeby této tréninkové boty byl vyvinut speciální tvar dezénu pro optimální přilnavost na všech površích.

Stručně řečeno, Under Armour Charged Ultimate 2.0 je výborná tréninková obuv, která vám pomůže dostat vaše výkony na novou úroveň.

Anthony Joshua není jediným z řad profesionálních sportovců, kteří volí právě tuto tréninkovou botu. Dalšími jsou například fotbalista Patrick Peterson, nebo hráč baseballu Bryce Harper hrající aktuálně za tým Washingtonu.

Sledujte nás