Blog

Renato Concolino – nejnovější člen Ultimate Sports týmu

24. 12. 2018
Renato Concolino je jméno, které zná asi většina závodníků, kteří se aktivně účastní tuzemských závodů v crossfitu. A své jméno reprezentuje v posledních letech stále častěji také na zahraničních soutěžích – od letošního roku už pod záštitou týmu UltimateSports...
Více

Karolína LAGERTHA Klusová Como-3 gym – Bojovala o Světový Titul na ENFUSION v Třinci.

11. 12. 2018
Zápas o světový pás byl pro mě vrchol kariéry. Prohrála jsem ho na body. Velmi těsně, cítila jsem že soupeřka je silami na dně. Enfusion v Třinci to byla TOP atmosféra a TOP zážitek. Teď mě čeká soustředění v Thajsku a zápasy v Bělorusku a Austrálii. Když se vrátím k zápasu ve Werk Aréně.
Více

Ve dne pomáhá zachraňovat lidské životy a večer rozdává tvrdé rány v ringu.

26. 11. 2018
1.12.2018 proběhne ve Werk Aréně v Třinci poprvé světová série bojových sportů ENFUSION konaná na území Moravy. Zápasit se bude v thajském boxu a zlatým hřebem večera bude souboj o světový titul Enfusion mezi domácí zápasnicí Karolínou Klusovou...
Více

Under Armour Storm – ani bouře vás nezastaví

03. 10. 2018
S příchodem podzimu přichází také chladnější počasí a mnohem častější srážky. Pokud se chcete udržet v suchu a teple, měli byste vybírat funkční oblečení z materiálů poskytujících ochranu jak vůči vodě, tak proti větru s dostatečnou odolností.
Více

Filip Trojovský – jak vypadá režim jednoho z předních českých CrossFiterů

02. 10. 2018
V dnešním rozhovoru vám představíme dalšího ze sportovců týmu Ultimate Sports a tím je Filip Trojovský – CrossFiter, trenér a také spolumajitel oficiálního CrossFit boxu v Brně
Více

Jaké zvolit funkční oblečení na zimu?

27. 09. 2018
S klesající venkovní teplotou je nutné pozměnit svůj tréninkový šatník. Chladnější počasí vyžaduje správné vrstvení oblečení, které by mělo být dostatečně prodyšné, aby odvádělo vlhkost a drželo vás v suchu, ale zároveň dostatečně teplé, aby nedošlo k prochladnutí.
Více

Rozhovor s Michalem Kulštejnem o jeho tréninku, ale také o sacharidových vlnách

04. 09. 2018
V dnešním rozhovoru si představíme dalšího ze sportovců týmu Ultimate Sports. A tím je Michal Kulštejn.
Více

6 tipů, jak zvýšit testosteron a podpořit tím Váš výkon

25. 08. 2018
Vsadíme se, že slovo "testosteron" není pro Vás ničím neznámým. Je hodně pravděpodobné, že každý se s tímto pojmem již v životě někdy setkal.
Více

Rozhovor s Wernerem Hartmannem

15. 08. 2018
Ultimate Sports není pouze prodejcem kvalitní sportovní značky Under Armour, jsme také hrdým sponzorem několika profesionálních sportovců, které vám v několika následujících článcích představíme.
Více

Sledujte nás