Blog

Under Armour Storm – ani bouře vás nezastaví

03. 10. 2018
S příchodem podzimu přichází také chladnější počasí a mnohem častější srážky. Pokud se chcete udržet v suchu a teple, měli byste vybírat funkční oblečení z materiálů poskytujících ochranu jak vůči vodě, tak proti větru s dostatečnou odolností.
Více

Filip Trojovský – jak vypadá režim jednoho z předních českých CrossFiterů

02. 10. 2018
V dnešním rozhovoru vám představíme dalšího ze sportovců týmu Ultimate Sports a tím je Filip Trojovský – CrossFiter, trenér a také spolumajitel oficiálního CrossFit boxu v Brně
Více

Jaké zvolit funkční oblečení na zimu?

27. 09. 2018
S klesající venkovní teplotou je nutné pozměnit svůj tréninkový šatník. Chladnější počasí vyžaduje správné vrstvení oblečení, které by mělo být dostatečně prodyšné, aby odvádělo vlhkost a drželo vás v suchu, ale zároveň dostatečně teplé, aby nedošlo k prochladnutí.
Více

Rozhovor s Michalem Kulštejnem o jeho tréninku, ale také o sacharidových vlnách

04. 09. 2018
V dnešním rozhovoru si představíme dalšího ze sportovců týmu Ultimate Sports. A tím je Michal Kulštejn.
Více

6 tipů, jak zvýšit testosteron a podpořit tím Váš výkon

25. 08. 2018
Vsadíme se, že slovo "testosteron" není pro Vás ničím neznámým. Je hodně pravděpodobné, že každý se s tímto pojmem již v životě někdy setkal.
Více

Rozhovor s Wernerem Hartmannem

15. 08. 2018
Ultimate Sports není pouze prodejcem kvalitní sportovní značky Under Armour, jsme také hrdým sponzorem několika profesionálních sportovců, které vám v několika následujících článcích představíme.
Více

Technologie Oakley Prizm – už nikdy se nebudete dívat na svět stejnýma očima

11. 08. 2018
Při představování brýlí RadarLock značky Oakley jsme se krátce zmínili o technologii Prizm, kterými jsou tyto brýle vybaveny. Nyní se na ni podíváme trochu podrobněji.
Více

Bestseller značky Oakley – brýle RadarLock

08. 08. 2018
Pokud právě vybíráte kvalitní brýle na sport, rozhodně byste neměli přehlédnout model RadarLock od firmy Oakley, který je bestsellerem nejen této značky, ale jedná se o jedny z nejprodávanějších brýlí na celém světě.
Více

Představujeme technologii Photochromic

31. 07. 2018
Technologie Photochromic využívá speciálně upravené čočky, které obsahují molekuly schopné reagovat barevnou změnou při styku s UV zářením.
Více

Sledujte nás